O NAS
W kilkuSŁOWACH


Jesteśmy prężnie rozwijającym się producentem pieczarki z terenu Dolnego Śląska. W naszych uprawach stosujemy najnowocześniejsze technologie oraz systemy zarządzania jakością, które pozwalają nam sprostać wysokim wymaganiom stawianym przez naszych Klientów.

Dysponujemy pieczarkarnią o powierzchni przeszło 3 tyś. metrów kwadratowych( i wciąż się rozbudowujemy), wyposażonej w nowoczesne systemy klimatyzacji, pozwalające nam na pełną kontrolę warunków, w jakich wzrastają grzyby, co przekłada się na ich wysoką jakość. Nad całym procesem upraw czuwają wykwalifikowani technolodzy, a same pieczarki są zbierane ręcznie, gwarantując tym samym naszym Klientom szeroki asortyment grzybów najwyższej jakości o różnych wielkościach.

Po zbiorze pieczarki trafiają do komory szokowej, gdzie są natychmiast schładzane a następnie transportowane do chłodni głównej, w której przygotowujemy je do wysyłki. Kładziemy duży nacisk na warunki przechowywania, dzięki czemu produkowane przez nas pieczarki długo zachowują świeżość.


KAŻDEGO DNIA ŚWIEŻE PIECZARKI

Jakość naszych produktów potwierdza międzynarodowy certyfikat

NASZE CELE

Trwałe relacje z naszymi Partnerami oparte na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

Dostarczanie produktów najwyższej jakości.

Niezawodność na każdym etapie współpracy.


Z KORZYŚCIĄ DLA WSZYSTKICH

Bez kompromisów podchodzimy tylko do jednego aspektu naszej działalności – jakości naszej produkcji.

Nasza MISJA


Jesteśmy liderem branży zarówno na polskim jak i zagranicznym rynku, uzyskując swoją niezachwianą pozycję dzięki najwyższej jakości naszych produktów, terminowych dostawach, niezawodności, nowoczesnej technologii i zrównoważonemu rozwojowi.