O nas

___________________

w kilku słowach.Jesteśmy prężnie rozwijającym się producentem pieczarki z terenu Dolnego Śląska. W naszych uprawach stosujemy najnowocześniejsze technologie oraz systemy zarządzania jakością, które pozwalają nam sprostać wysokim wymaganiom stawianym przez naszych Klientów.

Dysponujemy pieczarkarnią o powierzchni przeszło 3 tyś. metrów kwadratowych( i wciąż się rozbudowujemy), wyposażonej w nowoczesne systemy klimatyzacji, pozwalające nam na pełną kontrolę warunków, w jakich wzrastają grzyby, co przekłada się na ich wysoką jakość. Nad całym procesem upraw czuwają wykwalifikowani technolodzy, a same pieczarki są zbierane ręcznie, gwarantując tym samym naszym Klientom szeroki asortyment grzybów najwyższej jakości o różnych wielkościach.

Po zbiorze pieczarki trafiają do komory szokowej, gdzie są natychmiast schładzane a następnie transportowane do chłodni głównej, w której przygotowujemy je do wysyłki. Kładziemy duży nacisk na warunki przechowywania, dzięki czemu produkowane przez nas pieczarki długo zachowują świeżość.
 

KAŻDEGO DNIA ŚWIEŻE PIECZARKI.

_______________________________________

Jakość naszych produktów potwierdza międzynarodowy certyfikat

Nasze cele.

_______________________________________

Trwałe relacje z naszymi Partnerami oparte na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

_______________________________________

Dostarczanie produktów najwyższej jakości.

_______________________________________

Niezawodność na każdym etapie współpracy.

Z KORZYŚCIĄ DLA WSZYSTKICH.

_______________________________________

Bez kompromisów podchodzimy tylko do jednego aspektu naszej działalności – jakości naszej produkcji.

Nasza MISJA.

Jesteśmy liderem branży zarówno na polskim jak i zagranicznym rynku, uzyskując swoją niezachwianą pozycję dzięki najwyższej jakości naszych produktów, terminowych dostawach, niezawodności, nowoczesnej technologii i zrównoważonemu rozwojowi.